Tyto dvě vánoční reklamy od Lamborghini vám spolehlivě vženou slzy do očí

18. prosince 2020

Loňská vánoční reklama italské automobilky Lamborghini doslova zbořila internet. Dojemná, láskyplná a nadšená. Ta letošní je stejně dojemná a láskyplná, ale podstatně smutnější… Podívejte se na obě, ale napřed si nachystejte kapesník.

Milujeme automobilové reklamy s nápadem. Na internetu jich najdete mraky, od takových, co se u nich zasmějete, ale za pár minut už nevíte, až po takové, které si budete pamatovat celý život. A ty poslední dvě od Lamborghini nepochybně budou patřit do té druhé skupiny.

Poslední aktuality

Závodní speciál, který má vyhrát Dakar!

Britský specialista Prodrive postavil auto na Rally Dakar. Závodní speciál s výkonem 400 koní má jen jeden úkol – co nejrychleji zdolat bezmála 8 000 kilometrů přes duny, kamenité pláně, hory a skály. Prodrive odhaluje tajemství nového auto s poněkud nudným názvem BRX.

číst více…

Studenti objevili řešení zachytávání mikroplastů z pneumatik

Zhruba před deseti lety začaly být emise skleníkových plynů obrovským tématem, což vyvrcholilo přibližně před pěti lety, když jsme se dozvěděli, že plnění emisních norem dle stanovených pravidel bylo velmi blízko od nemožného. Vznikl dokonce úplně nový měřicí cyklus WLTP, který o něco více odpovídá reálným podmínkám. Jenže teď se do toho všeho začíná řešit ještě nový problém – emise z pneumatik.

číst více…